Болгаро-української козаки ЗАРЕЄСТРОВАНО

Киевский городской-11.21.2015-наш очень хороший друг V.Bogdan

 

Посвячення церемонії в місті козаки. Київ 2014

 

 

 

Річні збори Великої Ради отамана Urk -. 09.06.2014 г Київ

 

 

 

 

 

 

 

 

Благоєвград бізнесмен оголосив Верховний отаман 

Валентин Найдьонов створена Болгарська Всеукраїнської асоціації козаків, зустрілися в його кабінеті адмірала Бориса Кожина

Благоєвград бізнесмен Валентин Найдьонов глава Асоціації болгарських-українського козацтва. Неурядові організації Болгарії-український реєстрових козаків (БУРК) занесений в корпоративному відділі районного суду - Благоєвград оголосив struma.bg

Валентин Найдьонов був обраний головою ради директорів Установчих зборів в Благоєвград, за участю екс-глава пожежної служби в Благоєвград Венцислав Galabov eksdirektorat лотерейного Красимир Цветанов і 4-й представниками з інших міст.

Вибір Благоєвград бізнесмена не випадковий, оскільки, перш ніж він був проголошений верховним отаманом на чолі українського козацтва Гетьман Анатолій Шевченко.

"Ідея народилася півтора року, коли я зв'язався з українськими козаками, яка має більш ніж 250 000 користувачів. Я отримав дозвіл від Гетьман Анатолій Шевченко, який призначив мені вищу отамана в Болгарії. Ми були прихильниками ідеї, більшість з них випускники середньої школи математики в Благоєвград, відбудеться Установчі збори і Статут. Наша мета полягає в тому, щоб підтвердити болгарсько-українських відносин. Ми підтримуємо ідеологічні, духовні та моральні принципи українських козаків, які є великими патріотами і свою батьківщину, в першу чергу. Візьмемо як приклад них зосередимо наші зусилля на відродження і підйом болгарської національної дух і велич болгарського народу. Забезпечує повну події з культурним просвітницької дослідження характеру болгарської історії з метою патріотичного виховання молоді. Там буде спортивні заходи, козацькі табори мито фестивалі "в загальних рисах перспективи Валентин Найдьонов.


Він почав інтенсивну підготовку до офіційного візиту делегації Українського козацтва на чолі з Анатолієм Шевченком гетьмана в Благоєвград в найближчі місяці. Вчора в офісі підприємця в Благоєвград, де штаб-квартира щойно зареєстрованого об'єднання посудину спочатку верховним головнокомандувачем Військово-Морських Сил України, віце-адмірал Борис Кожин.


"Вперше я прийшов у Благоєвград, з головним завданням познайомитися з цікавими людьми і друзями, і з цією дивовижною і відповідальної особи Валентин Найдьонов. Я дуже радий, що він створив цю асоціацію, яка сприятиме зміцненню дружби між болгарами і українцями, а також історичних, культурних, економічних зв'язків та ділових контактів. Болгарія кращий приклад України. В рамках ЄС, вона має європейський оборони і безпеки, до цієї мети і моїй країні. Ми пишаємося нашими друзями з Болгарії, і ми дуже вдячні, що підтримує Україну в захисті наш національний суверенітет і територіальну цілісність ", сказав Борис Кожин.